Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk Stanisława Wyskoty- Zakrzewskiego w Rzeszynku

• Nasi chłopcy też świętują.Wszystkiego najlepszego!

• Dziś z okazji Dnia Przedszkolaka udaliśmy się do niezwykłego miejsca- Muzeum w Gosławicach. Widzieliśmy różne wystawy,słonia leśnego, piękny dworek, chatę wiejską, wiatrak oraz samodzielnie wykonaliśmy makatki. Na koniec kupiliśmy pamiątki- Słonia Gosława w postaci magnesu . Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do Rzeszynka.

• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dziś w szkole odwiedził nas pan policjant. Omówił zasady poruszania się po drogach i sprawdził nasszą wiedzę na temat znaków drogowych. Na koniec dostaliśmy kolorowanki ze znakamu drogowymi.

• Dnia 17 września 2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zapraszamy!!!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO  2018/2019

8.30 - MSZA  ŚWIĘTA  W  KOŚCIELE  ŚW.  ANNY W  KOŚCIESZKACH

9.00 - UROCZYSTE  ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO  W  SZKOLE  W  RZESZYNKU

• FRAJDA

Super zabawa

Wybraliśmy się w małą podróż do Inowrocławia, do Centru zabaw FRAJDA. Bawiliśmy sie wspaniale, aż żal było wyjeżdżać.

• Przegląd poezji patriotycznej

"Witaj Maj, Trzeci Maj"

Społeczność naszej szkoły uczciła majowe święta. Jak kochać ojczyznę dzieci wyraziły recytując poezję patriotyczną.

• Trzecioteścik
    26.04.2018

Pierwsza "matura" za nami. Zakwitły nawet kasztany. Uczniowie klasy III pisali test sprawdzający widomości i umiejętności po I etapie edukacyjnym.

" Pierwszy lot" - bo taki tytuł nosił sprawdzian,  może być trudny. Uczniowe uznali, że byli dobrze przygotowani, a test okazał się dla nich łatwy. Wyniki wkrótce.

• Dzień Ziemi
    20.04.2018

Poraz kolejny wystąpił u nas Teatr "Kurtyna" z przedstawieniem "Jestem przyjacielem ludzi i zwierząt na Ziemi". My też nimi jesteśmy - segregujemy śmieci i dbamy o nasze środowisko.

• Powitanie wiosny
    21.03.2018

Witamy wiosę , witamy wiosnę,

co przyszła tu z dalekich stron

to właśnie dla niej piosenki nasze,

bo przecież każdy lubi ją

• Dzień patrona
    01.03.2018

Dzisiaj 1 marca - święto patrona naszej szkoły. Bierzmy wzór z naszego patrona, a w dowód wdzięczności ślemy czerwone maki. Przypominaja one życie  Stanisława Wyskoty - Zakrzewskiego i są symbolem walki o niepodległość.

• Cyberprzemoc
    24.01.2018

Poraz kolejny odwiedził nas pan dzielnicowy. W ciekawy i poglądowy sposób przedstawił nam jakie zagrożenia niesie za sobą korzystanie z internetu i telefonu komórkowego.